ÖZEL HİZMETLER

Randevulu Alışveriş Servisi: Alışveriş deneyiminizi mağazamızda yaşamak isterseniz, Randevulu Alışveriş servisimizden yararlanabilirsiniz. Beymen Özel Müşteri İlişkileri Hattımızı (444 4 700) arayarak dilediğiniz gün ve saat için mağazalarımızdan randevu alabilir, tercihleriniz doğrultusunda hazırladığımız ürünleri beklemeden keşfedebilirsiniz.

Temassız ve Uzaktan Ödeme: Tüm alışverişlerinizde ödemenizi temassız ve uzaktan yapabilirsiniz. Mağaza içinde veya mağaza dışında Beymen 24 servisimiz ile ürün teslimlerinde Mobil Pos ile ödeme yapabilirsiniz. Mail order yöntemi ile de uzaktan ödemenizi tamamlayabilirsiniz. Mağaza içinde kasa noktalarında temassız QR ödeme yapabilirsiniz.

Beymen 24’: 24 saat icinde ürünleriniz mağazadan aynı şehirdeki adresinize teslim edilir. Beymen Danışmanım ile online olarak evinizden yaptığınız alışveriş sonrası, ürünlerinizi Beymen 24’ servisimiz ile mağazayla aynı şehir içindeki adresinize 24 saat içinde özel araçlarımızla ulaştırıyoruz.

Beymen Danışmanım: Alışveriş keyfini evinizde veya dilediğiniz yerde yaşamak istiyorsanız Beymen Danışmanım servisimiz kapsamında Özel Müşteri İlişkileri Hattımızı (444 4 700) arayarak ya da WhatsApp üzerinden dilediğiniz stil danışmanımızla birlikte tarzınıza uygun ürünleri dijital olarak seçebilir, online stil danışmanlığı hizmetimizden yararlanabilir ve alışverişlerinizi istediğiniz yerde tamamlayabilirsiniz.

Beymen Evimde: Sadece The One müşterilerimize özel olarak geliştirilen servisimiz ile dilediğiniz yerde hizmet alabilirsiniz.

Ücretsiz Komandatura : Beymen’den satın alacağınız ürünleri belli ölçüler dahilinde bedeninize uygun hale getiren ücretsiz komandatura servisimiz hizmetinizdedir.

Son Dakika Servisi : Acil durumlarda ihtiyacınız olan dilediğiniz ürünü en kısa sürede bulunduğunuz yere teslim etmek için hazırız.

Gardırop Servisi : Sezon trendlerini ve moda dünyasının yükselen parçalarını sizin yerinize takip ediyoruz. Gardırobunuzla ilgili ihtiyaç duyacağınız her şey için evinize kadar gelen gardırop servisiyle yanınızdayız.

Hediye Servisi : Hediyenizi sizin için seçmemizi ve dilediğiniz kişiye ulaştırmamızı isteseniz bize güvenebilirsiniz.

Beymen Link: Mağazalarda satış sırasında istediğiniz ürünün bedeni veya rengi yoksa, diğer mağazalardan bulunarak adresinize gönderim yapılır.

Beymen.com Servislerimiz

Click & Collect : Beymen.com veya Beymen uygulamasından yapacağınız alışverişlerinizi dilerseniz mağazalarımıza yönlendirerek teslim alabilirsiniz.

Barkod Okuma :Mağazalarımızda beğendiğiniz ürünün etiketini Beymen uygulamasındaki Barkod Okuma özelliğiyle taratarak, anında ürünün tüm renk ve beden alternatiflerine ulaşabilir, bulunduğunuz mağazada istediğiniz bedeni ya da rengi yoksa online olarak anında satın alabilirsiniz.

Scan & Buy : Mağazalarımızda beymen.com app üzerinden bir ürünün barkodunu okutarak online ödeme yapabilirsiniz, ürün teslimi beymen.com üzerinden istediğiniz adrese gönderilir.